پرگار

پرگار یک ' فروشگاه محصولات تصویری آموزشی' است که شما را با چند کلیک به سادگی به دنیایی از ویدئوهای آموزشی به روز ایرانی و خارجی متصل می کند. موضوعات ارائه شده در پرگار بسیار متنوع اند و تقریبا هر کس از هر گروه سنی و با هر سلیقه ای، آموزش مورد نظر خود را در پرگار پیدا خواهد کرد.


توضیحات

پرگار یک " فروشگاه محصولات تصویری آموزشی" است که شما را با چند کلیک به سادگی به دنیایی از ویدئوهای آموزشی به روز ایرانی و خارجی متصل می کند. موضوعات ارائه شده در پرگار بسیار متنوع اند و تقریبا هر کس از هر گروه سنی و با هر سلیقه ای، آموزش مورد نظر خود را در پرگار پیدا خواهد کرد.

در پرگار شما می توانید به بیش از 5000 ویدئو آموزشی در موضوعات مختلف شامل برنامه نویسی و بازی سازی، آمادگی کنکور و المپیاد، دروس مدرسه، کسب و کار، سبک زندگی، گردشگری و ... دسترسی داشته باشید. همچنین دسته بندی "آموزش سریع" در پرگار شامل ویدئوهایی است که برای اولین بار با زیرنویس فارسی در موضوعات مختلفی اعم از نجوم، فیزیک، شطرنج، ادبیات، جامعه شناسی، اقتصاد، بوم شناسی و ... منتشر می شوند.

کلیه آموزش ها در اپلیکشن پرگار از تکنولوژی هوشمند تطابق با سرعت اینترنت بهره می برند و همه کاربران با سرعت های مختلف می توانند از امکانات برنامه استفاده کنید. در پرگار بنابر مذاکرات و تفاهم‌های صورت گرفته با تامین کنندگان محتوا، تمامی حقوق مرتبط با نشر (Copyright) رعایت شده اند، بنابراین با خیالی آسوده از محتوای پرگار استفاده کنید.

ما اینجا در پرگار برای هرچه بهتر شدن سطح کیفی و کمی آموزش و به امید روزی که آموزش، همه جا و همیشه در دسترس همه قرار گیرد، تلاش می کنیم.

پرگار از پیشنهادات و انتقادات شما برای خدمت رسانی هر چه بهتر استقبال می کند. با ما در تماس باشید:

support@pargar.ir